Śmierć i zniszczenie

Konkursy, pojedynki i plebiscyty organizowane przez i dla użytkowników forum.
Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Re: ŚMIERĆ I ZNISZCZENIE

Post#11 » 5 lis 2011, o 10:19

Giwi - mniej więcej znasz moją opinię. Uśmiałam się i uważam, że połączenie Rogersa ze Starkiem to jest coś ;D tak jak Lira pisała - błędy i niedostateczna wiedza o Avengersach przeszkadza, ale ja trochę kojarzę (ach, te komiksy sprzed dziesięciu lat xd). Początkowo miałam mętlik, ale po chwili ogarnęłam wszystkie nazwiska i naprawdę nie żałuję, bo romans Ameryki z Ironmanem to po prostu bomba ;D

Lira - nie wiem dlaczego, ale twój tekst kojarzy mi się z jakimś anime, ale jakim? Nie mam pojęcia. Podobało mi się, ale odniosłam wrażenie, że to co wkleiłaś jest wyrwanym środkiem z czegoś naprawdę długiego i zawiłego ;D motyw z topielcem fajny, ale mógłby być bardziej mroczny xd.

Onek - świetnie zbudowałaś napięcie, tylko czekałam aż coś skoczy na Karinę i ją potnie tasakiem czy innym ostrym narzędziem, a tu co? Jakiś Piotrek xd. Podobał mi się opis domu, jego wnętrza i to co działo się w głowie Kariny i myślałam, że naprawdę coś się stanie! W momencie, kiedy znalazł ją Piotrek, to pomyślałam: Nie, to nie może skończyć się jak obyczajówka!, dlatego nieco zawiodłam się, kiedy okazało się, że chłopak wygląda normalnie, ma wszystko na swoim miejscu i nie wzbudza podejrzeń Kariny.

Neno - sytuacja, w której znaleźli się Brian i Weylin, przypomniała mi scenę z Paranormal Activity 3 i w sumie wiele się nie pomyliłam xd. Generalnie nie przepadam za dziećmi, które są głównymi bohaterami strasznych wydarzeń, bo jestem w stanie przez cały horror nie przysłaniać oczu, ale kiedy pojawią się dzieciaki, to momentalnie mnie nie ma ;D ale zabrakło czegoś w opisie Brietty i jej wyjścia z bagna.

Giwi

Post#12 » 5 lis 2011, o 10:49

niewtąmańkę. pisze: bo romans Ameryki z Ironmanem to po prostu bomba ;D

Ostatnimi czasy jest to moje OTP od którego jestem poważnie uzależniona, lol :D

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Post#13 » 5 lis 2011, o 11:55

niewtąmańkę. pisze:Lira - nie wiem dlaczego, ale twój tekst kojarzy mi się z jakimś anime, ale jakim? Nie mam pojęcia. Podobało mi się, ale odniosłam wrażenie, że to co wkleiłaś jest wyrwanym środkiem z czegoś naprawdę długiego i zawiłego ;D motyw z topielcem fajny, ale mógłby być bardziej mroczny xd.

Ten tekst to zasadniczo coś w stylu fillera Płomyków, więc akurat tak naprawdę jest wyrwane prosto ze środka, ale nie wnosi nic ani do fabuły, ani do bohaterów, dlatego się w miarę nadaje na coś osobnego. Skojarzenie z anime pewnie dlatego, że jest typowo epizodyczne, coś jak jeden odcinek z początku serii, kiedy się zapoznaje bliżej bohaterów. W sumie o takie wrażenie mi chodziło, bo chciałam potrzymać konwencję. To taki niby-ff jest, bo chociaż zmierza do wplątania się z resztą świata, to zaczyna jako coś bardziej własnego. :) Hm, mógłby! Ale Oda mi zabrał zombie, wampiry, wilkołaki, odosobnione zamki i wszystko inne, co mogłam wymyślić, więc się fochnęłam, wzięłam topielca i napisałam. A na pogłębianie musiałabym zużyć o wiele więcej stron...

niewtąmańkę. pisze:Onek - świetnie zbudowałaś napięcie, tylko czekałam aż coś skoczy na Karinę i ją potnie tasakiem czy innym ostrym narzędziem, a tu co? Jakiś Piotrek xd.

Piotrki są stanowczo bardziej przerażające, niż to się może wydawać. :D
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#14 » 6 lis 2011, o 18:24

Teksty przeczytam i skomentuję dopiero po 11, ale teraz... WOW, pierwszy raz wszyscy napisali, nikt nie zrezygnował! WOW :D

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#15 » 6 lis 2011, o 18:30

Też jestem zdziwiona, bo parę dni temu zajrzałam na Podaj mi obraz i widziałam, że brakowało kilku tekstów ;D

Neno
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#16 » 6 lis 2011, o 18:36

Giwi - Troszkę szkoda, że tak mało było czuć w tym tematu Haloween, ale sadząc po bohaterach to nic lepszego sama nie dałabym rady wymyślić. :) Pairing uważam że świetny. :D Dodatkowo tekst z serkami mnie powalił xD

Mań - Historia naprawdę dziwna, przez co CUDOWNA! :D Nie miałam pojęcia, że to tak naprawdę jest sen i zapewne sama byłabym wściekła, gdyby mi się taki przyśnił. Podziwiam za świetny pomysł.

Lir - Tekst przypadł mi do gustu pod względem tajemnicy. Jest topielec, który nie chce nikogo zabić i tak naprawdę z początku nic nie wskazuje, co jest złego na tej wyspie. Dopiero pod koniec wszystko zostaje rozwiązane.

Onek - Tekst bardzo mi się spodobał i nie wiem dlaczego uważasz, że jest dziwny. Przyjemnie się czyta i tak jak Mań napisała - podtrzymuje w napięciu do samego końca, chociaż szkoda, że Piotrek nie miał w dłoni zamiast latarki tasaka. xD
[center]Nulla è Reale, Tutto è Lecito.[/center]
[center]Obrazek[/center]

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#17 » 6 lis 2011, o 18:40

Oeone pisze:Teksty przeczytam i skomentuję dopiero po 11, ale teraz... WOW, pierwszy raz wszyscy napisali, nikt nie zrezygnował! WOW :D

Nie do końca, bo ja nie oddałam tekstu :roll:
Po prostu robię za zły charakter.

Giwi

Post#18 » 6 lis 2011, o 21:36

Onku tekst twój był uroczy, osobiście nie chciałabym mieć takiego chłopaka, brr :D

Mi też się wydawało, że tekst Liryjest częścią czegoś więcej, prawda? Bo to fanfiction, jak mniemam do One Piece? (srsly, ta manga ma za dużo tomów XD') Nie znam fandomu, ale tekst mi się podobał

Neno końcówka, łał, nie spodziewałam się tego. Może jakiś ciąg dalszy? :D

A ty Kostucho lepiej się nie przyznawaj, że tekstu nie dałaś, tylko PISZ XD

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Post#19 » 6 lis 2011, o 21:48

Giwi pisze:(srsly, ta manga ma za dużo tomów XD')

Za mało. Stanowczo za mało. XD Ale tak, masz rację, to poniekąd jest OP, tylko ja niezbyt korzystam z kanonu. xD
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#20 » 7 lis 2011, o 19:52

Giwi pisze:Mi też się wydawało, że tekst Liryjest częścią czegoś więcej, prawda? Bo to fanfiction, jak mniemam do One Piece?

Właśnie! Z One Piece mi się skojarzyło xd.

Wróć do „Konkursy Artefaktowe”