Seriale, seriale!

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
Maniokowa
scyzoryk
scyzoryk

Seriale, seriale!

Post#431 » 6 wrz 2017, o 17:22

Widziałam nową Anię. Początkowo byłam nastawiona sceptycznie - uważałam, że Ania jest tylko jedna (Megan Follows team!). Książki i serial znam niemal na pamięć i trochę drażniły mnie zmiany, jakie wprowadzono w nowej wersji, jednak z odcinka na odcinek wciągałam się coraz bardziej. Serial okazał się być bardzo naturalistyczny, surowy i przez to bardziej rzeczywisty.

Taboo było genialne! Jak usłyszałam, że gra w nim Hardy, to prawie posikałam się ze szczęścia. Mocny serial, fajnie zrobiony, z fantastyczną obsadą.

Jeżeli chodzi o 13 powodów, to do tej pory nie wiem, co sądzić o tej produkcji. Prawdopodobnie wiąże się to z moim podejściem do ukazanych w nim wydarzeń. Serial dobrze opowiedziany, gorzko-słodko-okrutny, ale nigdy nie zrozumiem, jak można traktować samobójstwo jako rozwiązanie.

Pamiętam Terra Novę, jak leciała w Jedynce. Myślę, że słusznie ją skasowali. Niestety oglądalność pozostawiała wiele do życzenia, stąd kasacja. A i historia nie była specjalnie wciągająca.

Setkę też widziałam i nawet czekam na nowy sezon, ale zdaję sobie sprawę, że nie jest to serial najwyższych lotów, ale muszę przyznać, podoba mi się tam kilku bohaterów i jakoś nie mogę odmówić sobie śledzenia ich dalszych losów :D Gdyby scenerię Ziemi po ataku nuklearnym zmienić na korytarze amerykańskiego liceum, to wyszłoby takie High School Musical z walczącymi o przetrwanie młodymi ludźmi, tyle że bez śpiewów.

Awatar użytkownika
Maniokowa
scyzoryk
scyzoryk

Seriale, seriale!

Post#432 » 21 wrz 2017, o 13:41

Widzieliście The Deuce - Kroniki Times Squere? Co prawda, mam uczulenie na Jamesa Franco z wąsami, ale serial zapowiada się fantastycznie!

Wróć do „Filmoteka”