Nowy użytkowniku - daj się poznać, przywitaj się!

Proza i Poezja października - plebiscyt na najlepszy tekst miesiąca

Najbardziej Męscy Bohaterowie Gier

Tworzą inne uniwersa, wciągają w swoje światy, odrywają od rzeczywistości. Gry.
humbas
scyzoryk
scyzoryk

Post#31 » 28 mar 2015, o 19:43

W wykonaniu Trevora? Jak najbardziej.

InfraRedSubZeral
Użytkownik zbanowany

Post#32 » 29 mar 2015, o 19:02

Mnie on nie wydaje się szczególnie męski. A może mylę postaci. Nie, jednak nie mylę. Brzydki. Zdecydowanie, nie w moim typie. Punkty ujemne za fizjonomię.
________
Ludzie są stworzeni do tego, by pożądać

Vash The Stampede
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#33 » 26 lip 2015, o 23:49

Mario, bo co może być bardziej męskiego od włoskiego hydraulika?:P
a night sky full of cries
hearts filled with lies
the contract--is it worth the price?
a soul pledged to the darkness
now I've lost it, I know I can kill
(the truth is just beyond the Gate)

InfraRedSubZeral
Użytkownik zbanowany

Post#34 » 22 wrz 2015, o 08:34

Tardis pisze:,,Męski'' kojarzy mi się z takim bad asem

Raczej nie tylko Tobie ;)

Hitman nim nie był. Na sto procent nim nie był.

Dlaczego nie? Moim zdaniem był.

Co prawda był łysy, lecz wolał załatwiać wszystkie sprawy po cichu i... No nie był Maczo

Nie był macho? Potrafił np. wystrzelać większość Policji w mieście ;) Rzucał nożami i mordował siekierą. Nie dość macho? No co za czasy!

Natomiast czy był prawdziwym mężczyzną?
Otóż tak i nie...

Co masz na myśli?

Przyjęło się, że cechą określającą powyższego jest honor, któremu naszemu agentowi jest brak ( Lecz dzisiaj brak go większości postaci. Nie narzekam ;p )

Czy ja wiem, czy honor jest elementem przesądzającym o tym, czy dana osoba / postać podpada pod kategorię prawdziwy mężczyzna, czy nie.... honor można chyba różnie pojmować. Zdaniem niektórych np. nie wypada człowiekowi szlchetnemu.... mścić się. Zdaniem innych, prawdziwy mężczyzna mści się w uzasadnionych przypadkach zawsze. Nie sądzisz, że należałoby w naszych rozważaniach wziąć pod uwagę elementy takie jak odwaga, pewnego rodzaju umiejętności (tzw. typowo męskie) i.... skuteczność działania?

Lecz poświęcił się niejako dla uratowania Victori a także miał wyrzuty sumienia z powodu zabicia... pewnej spoilerowej pani

Przyznam, że te fragmenty Hitmana były wyjątkowo nieprzekonujące (realizm postaci [płatny morderca], zwieszenie niewiary, etc.)
________
Ludzie są stworzeni do tego, by pożądać

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#35 » 30 paź 2015, o 07:40

Wybór jest bardzo prosty, ponieważ nie grałam w zbyt wiele gier, więc jeżeli mam wybrać, to wybieram Maxa Paine'a.

Nefariel
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#36 » 9 gru 2016, o 21:01

Najbardziej męski bohater z gry? Wilson z Don't Starve, bo prawdziwy mężczyzna musi umieć korzystać z mózgu i umieć dobrać krawat do okazji.

A mówiąc serio, ten temat wydaje mi się... dziwny. Co to znaczy "męski"? Na myśl przychodzą mi głównie bezmyślni "maczo" typu Duke Nukem, ale gdybym ich wymieniła, to obraziłabym całą masę wartościowych facetów.

rovo092
scyzoryk
scyzoryk

Post#37 » 19 paź 2017, o 07:03

Moim ulubionym bohaterem męskim jest Uther. W czasach gdy komputery nie były jeszcze tak popularne, dostałem od rodziców na imieniny grę Warcraft III i się w niej zakochałem. Zresztą od niej rozpoczęła się moja przygoda z literaturą fantastyczną. Mówi się, że gry komputerowe nie przynoszą nic dobrego, a jednak w moim przypadku sprawiły, że wchłonąłem w magiczny świat i zacząłem czytać dużo ksiązek - najpierw o tematyce fantasy, a później również z innych kategorii. Dlatego mam sentyment do tej gry i postaci.

Awatar użytkownika
Towne Baws
scyzoryk
scyzoryk

Post#38 » 31 paź 2017, o 08:51

Varian Wrynn. Spłodził syna, władał królestwem, zginął dla większej sprawy.

https://m.youtube.com/watch?v=eYNCCu0y-Is
Obrazek

Awatar użytkownika
pauvrelelian
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#39 » 1 lis 2017, o 21:32

rovo092 pisze:Moim ulubionym bohaterem męskim jest Uther. W czasach gdy komputery nie były jeszcze tak popularne, dostałem od rodziców na imieniny grę Warcraft III i się w niej zakochałem. Zresztą od niej rozpoczęła się moja przygoda z literaturą fantastyczną. Mówi się, że gry komputerowe nie przynoszą nic dobrego, a jednak w moim przypadku sprawiły, że wchłonąłem w magiczny świat i zacząłem czytać dużo ksiązek - najpierw o tematyce fantasy, a później również z innych kategorii. Dlatego mam sentyment do tej gry i postaci.

Piąteczka. Moim zdaniem Wc III to pod wieloma względami najwspanialsza gra ever i gdybym miał wybierać najbardziej męskiego bohatera, to tylko z tej gry, a wybrałbym Illidana Stormrage. Przez chwilę zastanawiałem się nad Arthasem Menethilem, ale odrzuciłem jego kandydaturę. Łatwo być kozakiem komuś takiemu jak książę Lordaeronu, podczas gdy zawsze gorszy, ślepy i przeklinany brat Arcydruida Księżycowej Łąki musiał nieustannie wykazywać się siłą charakteru, determinacją i samodzielnością, co doprowadziło go dalej niż wszystkich niemal bohaterów Azeroth.
facebook: Marcin Podlaski Poezja Record
instagram: marcinpodlaski_poetryrecord

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#40 » wczoraj, o 09:39

Moim zdaniem Wc III to pod wieloma względami najwspanialsza gra ever i gdybym miał wybierać najbardziej męskiego bohatera, to tylko z tej gry, a wybrałbym Illidana Stormrage. Przez chwilę zastanawiałem się nad Arthasem Menethilem, ale odrzuciłem jego kandydaturę. Łatwo być kozakiem komuś takiemu jak książę Lordaeronu, podczas gdy zawsze gorszy, ślepy i przeklinany brat Arcydruida Księżycowej Łąki musiał nieustannie wykazywać się siłą charakteru, determinacją i samodzielnością, co doprowadziło go dalej niż wszystkich niemal bohaterów Azeroth.

W sumie zgadzam się co do Illidiana. W całym lorze Warcrafra zresztą pewnie będzie jeszcze paru mniej oczywistych, ale zasługujących na wspomnienie bohaterów, i dodałabym do tego grona Thralla.

Wróć do „Groteka”