Nowy użytkowniku - daj się poznać, przywitaj się!

Proza i Poezja października - plebiscyt na najlepszy tekst miesiąca

Pomoc dla mojego chrześniaka

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Post#1 » 5 wrz 2017, o 22:06

https://www.siepomaga.pl/24godziny
Dobro to siła, którą ma każdy z nas – Ty również:) Dziś w Siepomaga zmieniamy tę siłę w supermoc, bo mnożymy ją razy dwa!

Jeśli w 24 godziny uda nam się zebrać 100 000 zł, Jasiek otrzyma drugie tyle na operację swojego serduszka. Razem możemy podarować mu aż 200 000 zł! Będzie to możliwe jednak tylko wtedy, jeśli przez 24 godziny tysiące serc zwrócą się w stronę tego jednego, maleńkiego, które tak bardzo potrzebuje pomocy!

Akcja trwa tylko 24 godziny, do środy 6 września do godziny 18.30. Taki dzień nie powtórzy się już więcej, bo Jasiek nie ma już czasu. Operacja jego małego, chorego serduszka powinna odbyć się w październiku.

Chłopczyk urodził się z bardzo rzadką wadą serca - komory w jego serduszku zamieniły się miejscami, ma też niedomykalność zastawki, częstoskurcze. Szansę na życie dali mu lekarze w USA, z Boston’s Children Hospital – jako jedyni na świecie zgodzili się leczyć Jasia. Jasiek ma za sobą już pierwszy etap leczenia, pozostał drugi, który zadecyduje o tym, czy będzie żyć.

Razem możemy dać mu taką szansę, ale tylko jeśli Ty – tak, właśnie Ty :) – przyłączysz się do nas. Jeśli zechcesz zostać ciocią lub wujkiem Jaśka, bo on bardzo Cię potrzebuje. Jeśli zechcesz, by jego życie mogło dalej trwać.

Pomóż, wesprzyj, udostępnij i poczuj, jaką masz moc!

* Siepomaga.pl potwierdza wiarygodność akcji i deklarację podwojenia wpłat. Jeśli chcesz zostać Podwoicielem, śmiało do nas pisz – jest jeszcze wiele zbiórek do podwojenia :)
Obrazek
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
Liusah
Opiekun poezji
Opiekun poezji

Post#2 » 6 wrz 2017, o 15:07

Dural, jest! To niesamowite! W ciągu kilku minut dobiło z 97 do 100 tysięcy. :)
Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Post#3 » 6 wrz 2017, o 15:15

Jest naprawdę niemożliwym dzieckiem, które potrafi sobie zjednywać ludzi.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Wróć do „O Artefaktach”