Co zmienilibyście na forum?

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Alfa i omega
Administrator

Post#1 » 20 paź 2016, o 14:43

Jak w tytule wątku, jest to miejsce, gdzie można zgłaszać swoje propozycje i sugestie wobec obecnego wyglądu bądź funkcjonowania forum.

Tardis
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Co zmienilibyście na forum, gdyście mogli?

Post#2 » 1 lis 2016, o 22:09

W sumie to zmieniłbym tytuł tego posta.
Bo aktualnie brzmi to jak ,,Co byście mogli zmienić, GDYBYŚCIE mogli? Bo tak to nie możecie! Ha! HA!''
Ale rozumiem, że temat historyczny ;)

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#3 » 2 lis 2016, o 20:38

Faktycznie niefortunna nazwa tematu, ale w zupełności nie o to chodziło :)

Awatar użytkownika
Camenne

Post#4 » 24 sie 2017, o 19:13

Odświeżam temat!
Jeżeli macie jakiekolwiek uwagi lub pomysły, jesteśmy na nie otwarci.

Część rozwiązań i zasad, które są na forum, są z nami od początków, więc niekoniecznie muszą się sprawdzać tak, jak w pierwszych latach forum. Dobrym przykładem jest podział działów prozy (ankieta dotycząca zmian jest w odrębnym temacie: https://www.forum.artefakty.pl/viewtopi ... =80&t=4919). Są też rzeczy, które moglibyśmy wprowadzić, więc śmiało zgłaszajcie swoje pomysły. Osobiście nie boję się wprowadzania zmian na forum, a wręcz uważam, że są potrzebne - wszystko zmienia się z czasem, zmieniają się potrzeby i oczekiwania, a dobrze jest podążać za nimi i udoskonalać niż pozostawać w tym samym miejscu.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#5 » 23 lis 2017, o 10:47

Chciałabym nieco rozruszać forum (a właściwie siebie, bo miałam długą przerwę od forum) - i w takich momentach, gdy po przerwie mogę spojrzeć na Artefakty świeżym okiem, zawsze skupiam dużą uwagę na ewentualnych zmianach i usprawnieniu forum. Wiecie, że jestem otwarta na zmiany, ba, lubię je i zawsze jestem za tym, by zmieniać się i rozwijać. Przypominam więc o tym temacie i chciałabym, byście otwarcie pisali, co według was należałoby zmienić w forum, jeżeli tylko macie jakieś uwagi. Najciekawsze inicjatywy forum, takie jak Scholaria, sam dział Poezji czy Kącik porad pojawiły się za sprawą właśnie użytkowników.

Przy okazji informuję, że nastąpiła zmiana w regulaminie - uwzględniono w nim zapisy głównie o kasowaniu kont i zmienianiu nazw użytkowników.

§ 3. Zmiana nazwy użytkownika oraz kasacja konta
1. Na prośbę użytkownika jego konto może zostać usunięte. Konto jest usuwane po 5 dniach od otrzymania przez administrację wiadomości, jedynie w przypadku, gdy użytkownik potwierdzi, że jego decyzja jest ostateczna. Odzyskanie usuniętego konta nie jest możliwe.
2. Posiadanie więcej niż jednego konta jest dozwolone jedynie w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym poinformowaniu administracji. Po założeniu nowego konta, poprzednie jest usuwane.
3. Powyższy punkt nie dotyczy osób zbanowanych na stałe lub odbywających karę banicji okresowej; każde kolejne konto zakładane przez takowych jest blokowane.
4. Na prośbę użytkownika nazwa jego konta może zostać zmieniona.

Zmieniłam też punkt mówiący multikontach, rozszerzając go o możliwość udzielania się na forum innym kontem, niż pierwotnie założone, w uzasadnionych przypadkach (przykład dalej) i po wcześniejszym uprzedzeniu nas i podaniu swoich powodów. Mieliśmy trochę próśb i pytań od użytkowników, którzy udzielali się na forum na przykład 5, 3, x lat temu i którzy chcieliby wrócić pod nowym kontem.
Nie było również zapisu o zmianie nicka - co zawsze robiłam za prośbą, ale teraz jest o tym stosowna wzmianka w regulaminie ;))

Awatar użytkownika
Marian
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#6 » 23 lis 2017, o 11:47

:smiley: Według mnie mnie wszystko jest w porządku. :smiley:

Wróć do „O Artefaktach”