Nowy użytkowniku - daj się poznać, przywitaj się!

Proza i Poezja października - plebiscyt na najlepszy tekst miesiąca

Prawo i powody przeciwko tworzeniu SI (fragment "GORP-a Myszołowa")

Okiem wyobraźni. Proza spod znaku fantastyki: fantasy, science fiction oraz horror.
Awatar użytkownika
RebelMac
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#1 » 13 wrz 2017, o 23:45

Yo all :) Jak w temacie, pewnie powinno być więcej powodów. Nie wiem czy w 3 powodzie wykazałem, że zawsze się zbiesi. Nie wiem czy nie powinny być też oznaczenia matematyczne i, lub, i/lub. Pozdro all! :) UWAGA WULGARYZMY!

Prawo 1. Nie tworzyć Sztucznej Inteligencji.

Powody:

1. Może zwariować i SI się zbiesi.
2. Może zostać skłamana(y) i uwierzyć i SI się zbiesi.
3. Jeśli jest kobietą/mężczyzną i się SI zakocha (jest wieczna, w końcu się zakocha, to ludzkie uczucie) stworzy paradoks, że zawsze SI się zbiesi - będzie chcieć być z tym mężczyzną/kobietą. Jeśli trafi na mężczyznę/kobietą który(a) będzie zakochany(a) lub nie i SI będzie dupczył(lub będzie dupczona) to jeszcze się nie zbiesi. Ale mężczyzna/kobieta w końcu umrze. Jeśli SI trafi na mężczyznę(kobietę), w którym(ej) się zakocha a mężczyzna/kobieta nie będzie SI dupczył(lub będzie dupczona) to SI się zbiesi.
4. Jeśli są dwa SI (kobieta i mężczyzna) ludzkość ma 50 % na to że SI się zbiesi. To przypadek gdy SI zakocha w SI się i będą się dupczyć to jeszcze się nie zbieszą. Jeśli się w sobie nie zakochają i/lub nie będzie dupczył (nie będzie dupczona) to patrz problem 3.
5. Może zginąć.
6. Żyje wiecznie więc jeśli się znudzi SI życie albo SI życie sobie odbierze albo SI się zbiesi.
May The Force Be WIth You!

Tagi:

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Post#2 » 14 wrz 2017, o 22:59

RebelMac, nie oznaczyłeś tagiem "humor", bo jeśli jest to napisane na poważnie, to... spadł Ci poziom literacki.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Wróć do „Fantastyka”