Artysta [...] - Rozdział 18 (wersja zmieniona)

Okruchy realizmu. Proza pozbawiona wątków fantastycznych: obyczajowa, psychologiczna, romanse, kryminały i inne.
Awatar użytkownika
Beh
Użytkownik zbanowany

Post#21 » 16 lip 2017, o 23:59

Aha! Tu Cię mam, kuzynku! :D
To się nazywa "chwilowy zastój"? Machnąłeś trzy rozdziały bez mojej wiedzy!
Ale nic, policzymy się później. ;)
Co do tekstu, to mam jedno, zasadnicze pytanie: coś Ty się na tę Sarę uwziął, hę? Nie żebym coś do niej miała, ale trochę kobitę męczysz. Czytało się szybko. I podobało mi się.
I'll be back.
PS Wg Prawa kobieta też może podać o rozwód (uzasadnionych przypadkach, a TA kwestia u p. Lewij jest takową), jak chyba wiesz. Ale skoro nie chcesz Sarci ulżyć, to OK. Twoja broszka. :)
„Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
M. Bułhakow

Tagi:

Awatar użytkownika
Grafoman
Pędzipióro

Post#22 » 17 lip 2017, o 09:17

O mamma mia! Tylko mnie zabijaj. Zapomniałem przesłać, kajam się, przepraszam, padam do nóg, proszę o wybaczenie, błagam o łaskę (ludzie, pomocy!!), po stokroć proszę o zmiłowanie, pardon... (Chyba tyle przeprosin wystarczy.)
Dziękuję za komentarz, Behemocie.
Co zaś się PS tyczy, to wiem, myślałem o tym, ale nie skorzystam. Po prostu jeszcze ją przewlokę (uśmiech sadysty).
Pozdrawiam serdecznie,
G
"Jeśli chcesz się po­wiesić, po­wieś się na wy­sokim drzewie. "

Wróć do „Proza obyczajowa”