Vampirciowy dziennik

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
burak
lekki sztylet
lekki sztylet

Vampirciowy dziennik

Post#21 » 8 lis 2016, o 22:19

Vam, co brałaś?
Nie pij krwi narkomanów.

Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Vampirciowy dziennik

Post#22 » 16 lis 2016, o 13:18

Ponieważ ostatnimi czasy ilekroć chcę napisać jakiś rozdział, natykam na ogromną barierę, zaczęłam się zastanawiam, czy nie pójść w nieco inny rodzaj twórczości i nieco więcej napisałam na tym na blogu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Vampirciowy dziennik

Post#23 » 18 lis 2016, o 12:53

Czemu nie? Twoje zestawienia są bardzo w porządku, myślę, że to dobry pomysł na bloga.

Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Vampirciowy dziennik

Post#24 » 12 paź 2017, o 13:04

Mieliście kiedyś tak, że bardzo długo nie byliście w stanie pisać? Ja nie pisałam przez ponad rok i dopiero po przeprowadzce zaczęła wracać mi wena. W sumie wzięłam się za dość błahy projekt, bo piszę sobie fanfika od niechcenia, ale mam ochotę popisać dla relaksu. Mam nadzieję, że to przywróci mnie na łono forumowe, bo odkąd wzięłam się za ten projekt, jakoś więcej mi się chce:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Maniokowa
scyzoryk
scyzoryk

Vampirciowy dziennik

Post#25 » 12 paź 2017, o 14:36

Hm, nie piszę już od kilku lat i teraz ciężko mi się zabrać za cokolwiek, co jest z pisaniem związane :D Nadal szukam tematu. Póki co każdy wydaje mi się banalny, ale gdzieś słyszałam, że każdy temat jest dobry, o ile weźmiemy się za niego z głową.
Myślę, że fanfiki są dobre na rozgrzewkę - to właśnie od nich zaczęła się moja przygoda z pisaniem. I może to jest pomysł, żeby wziąć je na warsztat jeszcze raz.
Trzymam kciuki!

Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Vampirciowy dziennik

Post#26 » 12 paź 2017, o 20:25

No u mnie też się od nich zaczęło i bardzo mi ich brakowało.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karen
mistrzyni tortur przy użyciu narzędzi dentystycznych
mistrzyni tortur przy użyciu narzędzi dentystycznych

Vampirciowy dziennik

Post#27 » 14 paź 2017, o 20:58

Vampircia, trzymam kciuki za powrót do pisania! :)
„Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy!”

Wróć do „Dziennik literacki”