Sukcesy

Jak, co i gdzie wydać. Rynek wydawniczy i wydawnictwa, rozmowy o konkursach literackich i innych.
Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Sukcesy

Post#1 » 28 lut 2012, o 21:35

Cam kazała mi się pochwalić, to się chwalę :D

http://qfant.pl/index.php?option=com_k2 ... :qfant-#15

Zapraszam na nowego Qfanta z moim "Końcem lata". Przy okazji można "popodziwiać" moje koszmarnie wykadrowane zdjęcie xD! I całkiem ładną ilustrację do opowiadania, o!
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Wydawnictwa i czasopisma

Post#2 » 15 mar 2012, o 13:57

Lejku, bo nieładnie zapominać, że ma się wyjść w danym numerze :D Gratulacje!
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Nasze sukcesy - czasopisma, konkursy

Post#3 » 8 maja 2012, o 21:44

Zapomniałam wcześnie napisać: Gratulacje, Lai.
Kiedy zdecydujesz się napisać książkę? :D I jak to wygląda w Qfancie?
Po prostu robię za zły charakter.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Re: Wydawnictwa i czasopisma

Post#4 » 10 maja 2012, o 16:29

Qfant nie płaci, to przede wszystkim :P Acz satysfakcja pewna jest - zawsze to "coś" - czasopismo, nawet jeśli elektroniczne. I, nie wiem, czy dalej tak jest, ale jak się człowiekowi poszczęści może trafi do tomiku z antologią HW, nawet jeśli samego konkursu nie wygrał. A taki tomik to przynajmniej człowiek może sobie na półce postawić ;) (no dobrze, wprawdzie ja mojego do tej pory na oczy nie widziałam, ale to szczegóły). O, i Wasze nazwisko jest w bazie fantasta.pl ;P

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#5 » 10 maja 2012, o 17:06

I jako ciekawostka. Oto jak mogą się różnić opinie na temat tego samego tekstu w redakcji jednego czasopisma xD

1. Bardzo klimatyczne. Pomysł - bardzo oryginalny i interesujący. Narracja - płynna i spokojna, a nie nudząca, właśnie porywająca w ten osobliwy rytm. Ale oczywiście mam jakieś "ale". Czegoś mi brakuje, gdzieś czuję niedosyt. Tylko taki niedosyt raczej nie pozytywny. No ale daję 7.

2. Fantastyczne opowiadanie! Lekko nostalgiczne, pełne tajemnic, nic nie dzieje się zbyt szybko. Niemal idealne. Być może oparte na nieco oklepanym pomyśle, ale wykonanie jest świetne.

Czyli Wasz pomysł może być zarówno oryginalny jak i oklepany. Dlatego nigdy nie można próbować pisać pod coś, pod kogoś, jeśli się wysyła opowiadania gdziekolwiek, bo naprawdę, nigdy nie da się zadowolić każdego ;)

Rieen
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#6 » 23 lis 2013, o 17:27

Gratuluję sukcesu! <uśmiech>

Szeptun
scyzoryk
scyzoryk

Nasze sukcesy

Post#7 » 24 kwie 2014, o 19:56

To ja podłączę się z moim Qfantowym tekstem

http://www.qfant.pl/qfant25/

Piotr Grochowski Sztafeta. Krąg Vendariona: Staruszek i Eben

:) Zapraszam. Tekst wstawiłem też, jakiś czas temu, na Artefakty

viewtopic.php?f=84&t=1478

Awatar użytkownika
Camenne

Nasze sukcesy

Post#8 » 24 kwie 2014, o 22:38

Gratulacje :D Nie mieli nic przeciwko opublikowaniu opowiadania w internecie?
Trochę szkoda, że wnętrza numerów wciąż tak samo nie najlepsze.

W temacie Qfanta, nie chwaliłam się publikacjami (jakoś wyleciało mi z głowy). Minęły już dwa lata, ale może ktoś się skusi po sięgnięcie po numer specjalny z finalistami Horyzontów Wyobraźni i Otulonych Natchnieniem, http://www.qfant.pl/otuleni-wyobraznia-numer-specjalny/
"Mozaika" i "Boski wiatr".
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Nasze sukcesy

Post#9 » 25 kwie 2014, o 12:22

Jaki fejm. :D

Spóźnione gratulacje! :D
where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
Camenne

Nasze sukcesy

Post#10 » 6 maja 2014, o 14:25

Dziękuję :oops:

Wróć do „O wydawaniu”