Nasze sukcesy w sieci (również ebookowe)

Jak, co i gdzie wydać. Rynek wydawniczy i wydawnictwa, rozmowy o konkursach literackich i innych.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#1 » 14 kwie 2015, o 11:58

Dla porządku zakładam nowy temat analogiczny do "Nasze sukcesy na papierze" :) Tutaj możecie pochwalić się sukcesem w sieci, czasopismach internetowych, jak i ebookami.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

NICRAM
scyzoryk
scyzoryk

Post#2 » 23 lip 2015, o 18:18

Camenne, czy to miejsce zostało zasugerowane przez Ciebie, przy okazji nakładania na mnie "kary cielesnej" w postaci 1-go ostrzeżenia? ;)

Jeśli tak i oczywiście, jeśli mogę włączyć się na chwilę do rozmowy, to pozwolę sobie zgodzić się z tym, że samopromocja nie jest wcale łatwą sztuką... i np. dla takiego laiko-amatora, jak ja, jest wyzwaniem praktycznie niemożliwym do zrealizowania oczekiwanych efektów.

Jak pisałem w poście, który założyłem wcześniej (tutaj), popełniłem krótkie opowiadanie pt. "Zamknij oczy i zobacz", które zostało wydane w formie eBook'a. I mimo, że zaczynają pojawiać się pozytywne opinie, a także mimo wsparcia ze strony patrona (zakończyła się mała promocja na stronie on-music.pl), jak i powstania fan page'a - 1 like ;) oraz mini bloga, mam wrażenie kręcenia się w miejscu.

Z drugiej strony czuję się zaszczycony sprzedażą kilku sztuk opowiadania, które jest moją totalną premierą :D

hose444
scyzoryk
scyzoryk

Post#3 » 23 lip 2015, o 18:46

Gorąco zapraszam do zapoznania się z moim debiutem literackim.

[center]"LUDOJAD". Łukasz Jarosz/hose444[/center]

[center]Obrazek[/center]

Seryjny morderca, który zjada swoje ofiary, egzekucja gangsterska w luksusowym hotelu, „chłopcy-maczetowcy” terroryzujący ulice Krakowa i inne sprawy jakby żywcem wyciągnięte z kronik kryminalnych.
A w środku tego wszystkiego on – nieustępliwy, nie mający nic do stracenia twardy glina o najlepszej statystyce w Wydziale Zabójstw. Człowiek wrażliwy ukryty w masce bezuczuciowego cynika, z koszmarną przeszłością, zakochany beznadziejnie w kobiecie swojego życia – również oficerze polskiej policji. Wczuj się i wejdź w myśli podkomisarza Łukasza Karwana – dzięki historii opowiadanej z jego perspektywy!

Pierwsza część ostrej jak żyleta opowieści o „Kruku” – gorąco zapraszam do jej przeczytania!

Link do e-księgarni: https://www.e-bookowo.pl/proza/ludojad.html

Już nie przesadzajmy z tym wielkim linkiem do sprzedaży, nie jesteśmy allegro.

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#4 » 24 sie 2015, o 18:31

Z miesięczną obsuwą, ale jest. :D 29 numer zinu QFant, a w nim tekst łamiący wszystkie zasady interpunkcji, logiki i ortografii. Moje opowiadanie pod tytułem "Pentagram", pisane prawie półtora roku temu, więc za czasów pierwszych kroczków literackich. Wykonaniem i fabułą zapewne nie powala, ale książkę dostałem. :twisted:
"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany"
Carlos Ruiz Zafón

Nie lubię językowego nazizmu. Życie jest po to, żeby uczyć się na błędach.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#5 » 29 sie 2015, o 11:22

Przejrzałam ten numer (zaraz będę czytać) i zobaczyłam tam nie tylko twoje opowiadanie, Danielu, jest też Szeptunowy Biob33. Gratulacje, panowie :)
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#6 » 30 sie 2015, o 21:00

Opublikowali moje dwa drabllesy w "Drabble na niedzielę": mojego "Nieuchwytnego Joe" i "Puk, Puk".

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#7 » 31 sie 2015, o 10:14

Gratki :D Właśnie przeczytałem, "Puk, puk" ma fajne zakończenie :D
"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany"
Carlos Ruiz Zafón

Nie lubię językowego nazizmu. Życie jest po to, żeby uczyć się na błędach.

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Post#8 » 31 sie 2015, o 19:01

Daniel, agathas, gratulacje :D Szkoda, że QFanta nie ma w formacie mobi, to by mi znacznie ułatwiło czytanie (co nie znaczy, że po opowiadanie nie sięgnę ;) )

Mool Książkowy
scyzoryk
scyzoryk

Post#9 » 8 wrz 2015, o 13:04

Super, że udało Wam się opublikować swoje dzieła :) Ja jestem w trakcie pisania i chciałabym sięgnąć po Wasze rady. Jak znaleźć wydawcę i ewentualnego sponsora? Czy to oni już zajmują się promocją, czy sama muszę to zrobić?

Awatar użytkownika
Camenne

Post#10 » 8 wrz 2015, o 13:21

Wróć do „O wydawaniu”