Nowy użytkowniku - daj się poznać, przywitaj się!

Proza i Poezja października - plebiscyt na najlepszy tekst miesiąca

Wydawnictwo Genius Creations

Jak, co i gdzie wydać. Rynek wydawniczy i wydawnictwa, rozmowy o konkursach literackich i innych.
Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#61 » 31 paź 2016, o 19:46

Alex999 pisze:Po pierwsze kolegami to my nie jesteśmy. Po drugie silenie się na protekcjonalny ton tylko jeszcze bardziej obnaża twój brak argumentów. Po trzecie - powyższą wypowiedź zamknąłbym w stwierdzeniu "trudno zebrać Jury z autorytetem - to weźmy tych, których da się zebrać". Śmieszne. No ale jak mówiłem, z pewnym podejściem nie da się polemizować.

Ci, których da się zebrać w przedmiotowej sprawie mieli/ mają więcej do powiedzenia niż ty. I zaiste, nie jesteśmy kolegami, na szczęście.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#62 » 31 paź 2016, o 19:48

Po trzecie - powyższą wypowiedź zamknąłbym w stwierdzeniu "trudno zebrać Jury z autorytetem - to weźmy tych, których da się zebrać". Śmieszne. No ale jak mówiłem, z pewnym podejściem nie da się polemizować.

Tyle że pewnie dokładnie tak do tego podeszło wydawnictwo, organizując konkurs ;)) Tu leży pies pogrzebany, tak naprawdę. I nieco smutne, że mimo wszystko nawet mnie nie zaskakuje szczególnie, że zdecydowano się zorganizować konkurs po łebkach niż wcale. Czy powinni tak zrobić - wiadomo, że prawidłowo byłoby dopiąć wszystko na ostatni guzik i trudności w skompletowaniu adekwatnego jury nie powinno być wymówką, ale rzeczywistość to jedno, a założenia to drugie.
Szczerze powiedziawszy, to raczej wątpię, by GC udało się zebrać jury złożone z np. Dukaja czy innych osób, które wymieniłeś. To chyba nie jest jeszcze wydawnictwo na tej pozycji i tej renomie na rynku.

Alex999
scyzoryk
scyzoryk

Post#63 » 31 paź 2016, o 19:56

No mieli do powiedzenia, fakt. Na nieszczęście dla tego konkursu, a konkretnie dla jego poziomu. Ale to tylko dlatego że Dobkowski ściągał redaktorów i recenzentów z zaprzyjaźnionych portali.

Natomiast w kwestiach merytorycznych - jeśli sugerujesz, że na temat przedmiotu konkursu miało to grono więcej do powiedzenia niż moja skromna osoba, to z chęcią zapoznam się z argumentami. Tym bardziej, że jak sam potwierdziłeś, nie znamy się.

A przepraszam, przecież ty nie masz argumentów. Co potwierdza wkroczenie przez ciebie w etap personalnych docinków w tej coraz zabawniejszej dyskusji.

Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#64 » 31 paź 2016, o 21:10

Nie ten poziom. Nie ze mną te numery, o, zarozumiały dyskutancie, potępiający w czambuł zacną kapitułę. Podrośnij a potem naucz się ogłady i szacunku do drugiego człowieka. A słowo argument znasz chyba tylko ze słownika, nie umiejąc go zastosować w praktyce. To jakaś kpina. Cóż, bawisz mnie swym toksycznym podejściem i napastliwym tonem. Skąd w czytelnikach tyle arogancji...

Alex999
scyzoryk
scyzoryk

Post#65 » 31 paź 2016, o 21:17

Czyli typowy troll. A jednak. Zaczynam mieć podejrzenia, że to sam Dobkowski się ujawnił albo ktoś z "zacnej kapituły". Pozdrawiam w każdym razie.

Wróć do „O wydawaniu”